- OŠ Hinka Juhna Podgorač, PŠ Stipanovci; 2. i 4. razred, mentorica Monika Mužar - Kos
- OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci; 1.razred, mentorica Pavica Skokić Azenić
- OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci; 3.razred, mentorica Ljiljana Marinjak
- OŠ "Retfala", Osijek; 1.a razred, mentorica Tanja Nemčanin
- OŠ kralja Tomislava, Našice; 2.a razred, mentorica Jasmina Vidaković
- Prva osnovna škola, Ogulin; 3. razred, mentorica Ljerka Salopek Bacanović
- OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo; 5. i 6. razred, mentor Vedran Slunjski
- OŠ "Vladimir Nazor", Đakovo; 2. razred, mentorica Biljana Knežević
- OŠ Vladimir Nazor, Virovitica; posebni razredni odjel K1, mentorica Nataša Kranjec
- OŠ Ivana Kukuljevića Belišće; 2.- 4.razred, mentorica Melita Vujičić
- OŠ Braće Radića, Kloštar Ivanić; 6.razred, mentorica Vlasta Tolić
- OŠ Vladimir Nazor, Čepin; 3.razred, mentorica Antonija Katić
- OŠ Antuna Mihanovića Osijek; 2.razred, mentorica Silvana Vučak Grünbaum
- OŠ Antuna Kanižlića, Požega; 3.b razred, mentorica: Zdenka Matković
- Dječji vrtić Calimero, Split; predškolski uzrast 5 i 6 god., odgojiteljice: Adriana Bekić i Anamarija Vrcić
- OŠ Bistra, Donja Bistra; 2.razred, mentorica Sandra Škrlin
- OŠ Draž, Draž; 3. i 4. razred, mentorica Jelena Varga
- OŠ Ivana Kukuljevića Belišće; 1.razred, mentorica Dajna Đermešter
- OŠ Vladimir Nazor, Virovitica; 3.razred, mentorica Romana Brajković
- OŠ Petrijevci, Petrijevci; 4.razred, mentorica Kristina Perak
- OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica; 2.b, mentorica Silvana Lešić
- OŠ Dragutina Tadijavnovića, Vukovar; 5. razred, mentorica Tamara Dević
- OŠ Josipovac, Josipovac; grupni rad učenika 2. b razreda, mentorica Andrijana Sili
- OŠ Antuna Mihanovića, Osijek; 4. razred, mentorica Helena Pejić Jukić
- OŠ Hinka Juhna, Podgorač; 3.razred, mentorica Suzana Hardi
- OŠ Hinka Juhna, Podgorač; 4.razred, mentorica Nada Vulić
- OŠ Popovac, Popovac; 1. razred, mentorica Ivana Vrbek Mesić
- OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci; 4.i razred, mentorica Marina Arambašić
- OŠ Grigor Vitez, Sveti Ivan Žabno, 1.razred, mentorica Nevenka Bajsić
- OŠ Satnica Đakovačka, Satnica Đakovačka; 3. razred, mentorica Andrea Dadić
- OŠ Josipa Kozarca, Lipovljani; 5. - 8. razreda, mentorica Branka Harš
- OŠ Žitnjak, Zagreb; 8.razred, mentor Ante Vlašić
- OŠ Zvonimira Franka, Kutina; 2.b razred, mentorica Vesna Košak
- OŠ Josipa Lovretića, Otok; 4.razred, mentorica Martina Baković
- OŠ Zorke Sever, PŠ Voloder, Popovača; 1.razred, mentorica Ljiljana Košak
- OŠ Antuna Mihanovića, Osijek; 1.b razred, mentorica Sanja Vujčić
- OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo; 3. razred, mentorica Jadranka Špiranović
- OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci, Ivanovci; 2. razred, mentorica Marija Bulut Lukačević
- OŠ V.Nazor, Čepin; 4. razred, mentorica Renata Viviora-Rous